MUDr. Tomáš Petrák

Gynekologicko-porodnická ambulance

Příprava k porodu a tělocvik pro těhotné

Aktivita Jany Petrákové mimo ordinaci probíhající již víc jak 20 let. Jedná se o velmi prakticky zaměřené kurzy jak fyzické tak hlavně psychické připravennosti těhotných na zvládnutí těhotenství samého i na úspěšné zvládnutí porodu. Kurzy probíhají každé úterý mimo měsíc srpen a níže uvedené dovolené od 11,30 a to v tělocvičně sokolské župy Podřipské, Libušina ul. č. p. 1176 (oranžový dům vpravo) a jsou určeny všem těhotným asi od začátku druhé třetiny těhotenství až do samého porodu. Příspěvek na náklady spojené s pronájmem tělocvičny je vybírán na místě.

foto z přípravy k porodu #1 foto z přípravy k porodu #2 foto z přípravy k porodu #3

Vhodným doplňkem předporodní přípravy je též plavání a cvičení ve vodě. Soukromá plavecká škola v Roudnici nad Labem pořádá kurzy v krytém plaveckém bazénu na Zálabí každý čtvrtek dopoledne pod vedením vyškolených cvičitelek.

Ze zdravotního hlediska jsme pro plaveckou školu odbornými garanty. Na konkrétní podmínky se, prosím, informujte na telefoních číslech 416 837 484 nebo 777 132 821 a nebo 602 132 824.

Určitě si je budete pochvalovat. Na místě se můžete seznámit i s paralelně probíhajícími kurzy plavání kojenců. Neváhejte!

foto z přípravy k porodu #4 foto z přípravy k porodu #5 foto z přípravy k porodu #6

Na vyžádání připravuji sám dvojice ke společné přítomnosti u porodu ať už je partnerem manžel, či druh těhotné, či jiný příbuzný (či příbuzná).

Ceník služeb nehrazených zdravotním pojištěním a nad jeho rámec stejně jako všech služeb pro klientky nepojištěné je k nahlédnutí v čekárně.